ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

תקנון

י.שלום בע"מ

אנו, י. שלום בע”מ, ח.פ 511460214 מברכים אותך על שימושך באתר י. שלום.

(להלן: “האתר”) המאפשר, בין היתר, רכישה מקוונת של מוצרים המיובאים ו/או מיוצרים ו/או משווקים על ידי י. שלום בע”מ.

אנא קרא בעיון את התנאים בטרם אתה עושה שימוש באתר. גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים או שירותים המוצעים בו למכירה, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי התקנון. לכן באם ואינך מסכים לתנאי התקנון הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. כאמור כל הכללים באתר כפופים לחוקי מדינת ישראל לרבות חוקים ותקנות הגנת הצרכן. ובכל מקום בו ישנו סתירה יגברו הוראות החוק והדין.

התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים, כמובן, גם בלשון נקבה.

י שלום רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות את התנאים מעת לעת. שינויים אלו ייכנסו לתוקף באופן מידי.

לכל שאלה ניתן לפנות לי. שלום בטל’ 03-6392362 בימים א’ עד ה’ בין השעות 09:00-16:00, ימי  שישי וערבי חג בין השעות 09:00-12:00 וחול המועד בין השעות 09:00-12:00 (להלן: “שעות פעילות“) ו/או במייל support@yshalom.com. במועדים וחגים יש להתעדכן בהתאם.

תנאים לביצוע רכישות באתר

מובהר כי מחירי המוצרים כמופיע באתר הינם תקפים לרכישה באמצעות האתר בלבד ועלולים להשתנות מידי פעם לפעם.

רכישת המוצר באתר תהיה כפופה לתנאים המצטברים כמפורט להלן:

המשתתף קרא את התנאים המפורטים בתקנון ואישרם באופן שנקבע באתר.

המשתמש הינו בוגר (שמלאו לו 18) וכשיר משפטית, המחזיק באמצעי תשלום תקף. העסקה תתבצע באמצעות כרטיס אשראי ישראלי ו/או בינלאומי בתוקף על ידי חברת אשראי מוכרת וניתנת לשימוש בישראל. אין אפשרות לביצוע הזמנות ללא מסירת פרטי כרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר אשר יהיה קביל על ידי מפעילת האתר.

 לצורך ביצוע עסקת הרכישה (להלן: “פרטי ההתקשרות”), על המשתמש להירשם לאתר ולספק פרטי התקשרות רלוונטיים כנדרש, לרבות כתובת אי מייל, כתובת הרוכש, טלפון הרוכש וכן כתובת ופרטי התקשרות למשלוח המוצר אשר נמצאת בישראל, במפת החלוקה של רשות הדואר, מלאים ומדויקים. י. שלום עושה את המקסימום כדי לוודא כי המוצרים המוצעים למכירה הינם זמינים במלאי. אך בשל הערוצים הרבים בהם ההזמנות מגיעות, חוסר הסנכרון ביניהם, מוצרים זמינים מלאי אך נמצאו כפגומים ועוד, יכול ליצור מצב של חוסר זמינות למוצר.

מובהר כי במקרה בו יתברר שמוצר שנרכש אזל מהמלאי, י. שלום תפעל ליצור קשר עם המשתמש בהתאם לפרטים האישיים ותיידע אותו על אי זמינות המלאי ועל אי השלמת הרכישה. למען הסר ספק, י שלום לא תהא אחראית לכל נזק ו/או הפסד אחר שייגרם למשתמש עקב אי השלמת.

 י. שלום תספק את המוצר למשתמש ובלבד שהעסקה אושרה על ידי חברת האשראי, והתמורה על המוצר שולמה באופן מלא על ידי הרוכש. ככל שעסקת הרכישה לא תאושר על ידי חברת האשראי ו/או לא שולמה באופן מלא, יראו בא כאילו לא בוצעה ולא מאושרת. לאחר אישור העסקה על ידי חברת האשראי ישלח למשתמש במייל הודעת אישור הזמנה ולאחר מכן תפעל החברה לביצוע אספקת המוצר. מועד אספקת המוצר מאזור גדרה עד חדרה, יהיו עד 7 ימי עסקים מיום קבלת אישור העסקה על ידי חברת האשראי. לאזורים מרוחקים יותר עד 14 ימי עסקים, ומעבר לקו הירוק ייתכן עיכובים נוספים. במסגרת ימי העסקים לא נספרים, שישי ושבת, ערבי חג, חול המועד וימי שבתון.

על פי דין, על הלקוח לבדוק את המוצר, התאמתו, וכי הוא שלם וללא פגמים מיד עם מסירתו אליו ובהזמנות הראשונה. קבלת המוצר ע”י הלקוח במועד המסירה תהווה אישור לכך שהמוצר תקין וכי הלקוח קיבל את המוצר לשביעות רצונו.

דמי משלוח/ דמי החזרה

דמי המשלוח יגבו במעמד החיוב, כתוספת למחיר המוצר ו/או המוצרים שרכשתם באמצעות האתר או באמצעות נציג טלפוני.

מחיר דמי המשלוח הוא תוצר סופי של מספר פרמטרים, ואינו קבוע או מחייב. (מחיר דמי משלוח של מוצר מסוים עשוי להיות גבוה/נמוך ממחיר דמי המשלוח של מוצר אחר זהה לו).

המחירים המפורסמים, תקפים ונכונים לגבולות מדינת ישראל, וגבולות הקו הירוק בלבד, וכוללים מע”מ.

במקרה בו מוצר מוצע למכירה  ללא עלות משלוח נוספת, הריי שעלות המשלוח גולמה במחיר המוצר.

ייתכנו תוספות מחיר מעבר לקו הירוק, כפי שגובות חברות ההובלה השונות, ולכן ייתכן מצב בו יפורסם “משלוח חינם” אך מעבר לקו הירוק תידרש תוספת תשלום.

מחירי המשלוחים לא כוללים תוספות מיוחדות כגון פירוק דלתות או פירוק חלקים מהמוצר כדי להכניסו לכתובת המשלוח, שימוש מנוף באם אין מפתח או דרך להבאת הפריט לבית הלקוח, העלאת המוצר במדרגות מקומה רביעית ומעלה במקרים שבהם אין מעלית או שהמוצר איננו נכנס במעלית. או העלאת המוצר קומות בתוך הבית.  תוספות אלה יתומחרו וייגבו במעמד ההובלה, מאת מקבל המור ישירות על ידי חברות ההובלה והן אינן קשורות לעסקה עם י. שלום.

אלא אם נאמר מפורשות אחרת, דמי המשלוח לא כוללים פתיחה המוצר מאריזתו או פירוקו מאריזה, אינה כוללים התקנתו ואינם כוללים את ההדרכה על אופן השימוש בו על כך עוד יפורט בהמשך.

במקרים בהם לא ניתן לספק מוצר ליישוב או מקום מסוים או תידרש תוספת תשלום עבור רכב ממוגן או רכב מיוחד, יצור קשר נציג השירות עם הלקוח.

הובלת מוצר (מעל 20 ק”ג) מעל קומה 3 ללא מעלית או במקרה שהמוצר לא נכנס במעלית – תידרש תוספת של 40-60 ש”ח לכל קומה
פירוק דלתות למקרר מנפח 240 ליטר ועד 780 ליטר (דלת מעל דלת) 100-120 ₪
פירוק דלתות למקרר מנפח 580 ליטר ועד 780 ליטר (דלת ליד  דלת) 180-240 ₪

תוספת הובלה מחוץ לתחומי הקו הירוק לישובים שדורשים רכב ממוגן – 180 ₪ (למוצרי הקו הלבן, מקררים או כל מוצר שלא נשלח עם דואר שליחים של דואר ישראל, בדואר שליחים או חברת משלוחים אחרת יתכן והמוצר יגיע לנקודת איסוף חבילות או דואר מרכזית בישובים מרוחקים או מעבר לקו הירוק).

עלויות נוספות יחולו על הלקוח בגין אספקה למקום בו הגישה מועטה ודרישת התשלום תיעשה על ידי נציג מטעם האתר או צד שלישי.

עלויות נוספות עלולות להידרש מהלקוח בעת שהגישה למענו חסומה או בלתי אפשרית עם משאית או במקרים בהם נדרש רכב מיוחד.

במקרים בהם ירצה הלקוח להחזיר את המוצר בכפוף לחוק הגנת הצרכן, יחויב בעלות משלוח ההחזרה.

החוק לטיפול סביבתי

בהתאם לחוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, התשע”ב- 2012, המשתמש ו/או מי מטעמו רשאי למסור לחברה או מי מטעמה במעמד האספקה פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני שמקורה בציוד חשמלי ואלקטרוני דומה, בכמות או במשקל הדומה למוצר שנמכר ללא תשלום נוסף.

איסוף עצמי של מוצר

איסוף עצמי יתבצע במענה של המפעילה י. שלום בע”מ אשר ברחוב צ’לנוב 19 תל אביב. הגישה אפשרית גם לבעלי מוגבלויות, ועם כיסא גלגלים. 

לעיתים יופנה הלקוחה לאחד ממחסניה האחרים.

בעת איסוף מוצר עצמאית חובת המזמין והמשלם להגיע אל משרדי החברה בצרוף תעודה מזהה (תעודת זהות/דרכון/רישיון נהיגה/חוגר), וזאת לאחר תיאום מלא מול מח’ שירות לקוחות וטלפון המעדכנת כי ההזמנה מוכנה לאיסוף.

בעת איסוף עצמי של מוצר, על הרוכש לבדוק את המוצר, תקינותו ושלמותו ופגמיו בעת מסירתו אליו שלאחר מכן חתום ויאשר כי קיבל את המוצר לשביעות רצונו שלם וללא פגמים.
כל נזק שיגרם למוצר לאחר מסירתו על הרוכש יהיה באחריות הבלעדית והמוחלטת של הרוכש, ולא תתקבל כל טענה בעניין זה.

באופן כללי י. שלום ממליצה לא לחסוך בעניין זה ולהשתמש ככל האפשר בשירותי ההובלה וההתקנה מטעמה.

התקנה/ הדרכה

אלא אם נאמר אחרת, מחירי המוצר אינה כוללים דמי הובלה דמי התקנה או דמי הדרכה.

 במכשיריי מכונות כביסה ומדיחי כלים הרוכש מחויב בפתיחת המוצר ובהתקנה על ידי מורשה (חברת השירות), ללא עלות נוספת.
אין הרוכש רשאי לפתוח מוצרים אלא מאריזתם ו/או להתקינם בכוחות עצמו, הדבר עלול להוביל להסרת אחריותה של חברת השירות על תקינותו של המוצר ו/או על פגמים שבו.
מכשירים אלה לא יותקנו על ידי המוביל במועד האספקה אלא בתיאום יזום של הרוכש עם חברת השירות אשר פרטיה נמסרים בצמוד למוצר.
שירותי הפתיחה וההתקנה אינה כוללים, הרכבת דלת למדיח אינטגרלי או חצי אינטגרלי אותם על הרוכש לבצע בכוחות עצמו מול בעלי מקצוע המתמחים בדבר.
עוד שירותי ההתקנה אינם כוללים, הכנסה מורכבת של המוצרים למקומותיהם של המוצרים.

כיריים גז – אינן מסופקות עם צינור גז, ועלות התקנתם אינה כלולות במחיר המוצר. אנא לתשומת ליבכם כי על פי תקני הבטיחות הישראליים, רק טכנאי גז מוסמך מורשה להתקין כיריים גז. ברשותכם לזמין טכנאי גז דרך החברה ממנה קניתם את הכיריים או באופן פרטי.

לשאר המוצרים ניתן לרכוש הדרכה בעלות משתנה מול נותני השירות.

ביטול עסקה

ביטול עסקה על ידי המשתמש

המשתמש יהיה רשאי לבטל את עסקת רכישת המוצר אשר בוצעה באתר בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א-1981 וזאת ע”י מתן הודעה לחברת בדרכים הבאות: פניה אל מוקד השירות בחברה בטלפון 03-6392362 במהלך שעות הפעילות ו/או באמצעות מייל support@yshalom.com.                               

המשתמש יהיה רשאי לבטל את עסקת רכישת המוצר עד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת ההסכם לפי המאוחר מביניהם. במקרה כאמור, המשתמש יחויב בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% משווי עסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם וכן יידרש להחזיר את המוצר לי. שלום או לחילופין, תדיראן תתאם את מועד איסוף המוצר, באמצעות חברת ההובלה מטעמה, על חשבונו של הרוכש.

בעסקת שנערכה עם לקוח שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים ממועד עשייתה או מיום קבלת הסכם הרכישה לפי המאוחר, בכפוף לתשלום דמי ביטול בסך 5% משווי העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך מבניהם ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין י. שלום ללקוח, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.

ככל שהביטול נגרם בשל פגם במוצר או עקב אי התאמה בן המוצר, עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע לכך או בשל כל הפרה אחרת של י. שלום, תחזיר י. שלום למשתתף בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי המשתתף, תבטל את חיובו של המשתתף בשל העסקה ותמסור לו עותק מהודעת ביטול החיוב כאמור ולא יגבה מהמשתתף דמי ביטול כלשהם. ככל שקיבל המשתתף את המוצר, עליו להעמידו לרשות י. שלום במקום שבו נמסר לו המוצר ולהודיע על כך לי. שלום.

ביטול עסקה על ידי י. שלום

י. שלום תהא רשאית לבטל עסקה במקרים הבאים:

נפלה טעות סופר בהצעה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

ככל שיתברר כי ביצוע ההזמנה כרוכה בפעילות שאיננה חוקית.

במקרה של כוח עליון ו/או גורמים שאינם בשליטתה של י שלום המונעים את המשך ביצוע ההזמנה ו/או ניהולה באופן תקין ו/או את אספקת המוצר.

בהיעדר פרטיו המלאים והמדויקים של המשתמש.

בכל מקרה שנעשתה פעולה בניגוד לאמור בתנאי שימוש אלו.

במקרה בו המשתתף לא עמד בהתחייבויותיו לתשלום התמורה עבור המוצר.

הודעה על ביטול ההזמנה תיעשה באמצעות פרטי ההתקשרות שמסר המשתמש.

במקרה של ביטול עסקה כאמור לעיל, לא תהא למשתמש כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי י. שלום ו/או מי מטעמה.

הגבלת אחריות

במידה המקסימאלית האפשרית על פי דין, האתר ותכניו ניתנים למשתמשים “כמו שהם” (AS IS).

בנוסף להחרגות האחריות הקבועות בתנאי שימוש אלה, על י. שלום לא תוטל כל אחריות בעניין התאמת המוצר למטרה מסוימת, לצרכיו או לדרישותיו של המשתמש, מאפייניו או מגבלותיו של המוצר וכן לכל נזק שיגרם לקוח בשל השימוש ו/או אי יכולתו של המשתמש להשתמש באתר ו/או בצ’אט י. שלום.

י. שלום אינה מתחייבת

(1) כי האתר ותכניו הנם או יהיו בטוחים לשימוש, מדויקים, מלאים, ללא תקלות או הפרעות,     או נקיים מווירוסים, פגמים, תולעים, רכיבים מזיקים אחרים או הגבלות אחרות

(2) כי הם יתקנו כל שגיאות, תקלות או פגמים באתר באופן מיידי

(3) כי תוצאות השימוש באתר יעמדו בדרישות המשתמש או ציפיותיו.

(4) כי האתר מוגן באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע של המשתמש.

(5) בנסיבות בהן יובא לידיעת י. שלום כי מידע באתר אינו שלם או לחילופין נפלה בו טעות, תפעל י שלום לתיקון הטעות בהקדם האפשרי, ואולם י שלום אינה אחראית לאי דיוקים או לטעויות שנפלו ביחס למידע, במקרים בהם נקטה בכל האמצעים בכדי למנוע טעויות אלו.

י שלום לא תהיה אחראית לכל תוצאה הנובעת מתקלות טכניות (לרבות אך לא רק בקשר לקישוריות האינטרנט, עומס קו או שרתים, עיכובים והפרעות קשורים), תקלות הנובעות מספקי אינטרנט טלקומוניקציה וחשמל, נזק שייגרם לך כתוצאה מגישה בלתי מורשית למידע אודותיך עקב העדר אבטחה ו/או הגנה כאמור, לרבות עקב חדירה של גורמים בלתי מורשים.

היה וסמכויות שיפוט מסוימות אינן מאפשרות החרגות או הגבלות כאמור לעיל, ההחרגות וההגבלות הנזכרות לעיל לא תחולנה במלואן, אלא רק במידה המקסימאלית המותרת על פי הדין החל.

על המשתמש לקחת לתשומת ליבו כי בשל המגבלות הטכנולוגיה, לעיתים הצבעים וכפי נראים לרוכש בתמונות האתר, עלולים להיות בגוונים שונים בפועל ועל כן מודגש כי תמונות המוצרים הינן להמחשה בלבד וכי ככל שנפלה טעות בתיאור המוצר, צבעו, צורתו ו/או מאפיין אחר של המוצר הדבר לא יחייב את י. שלום בע”מ ולמשתמש לא תהא כל טענה בשל כך.

מדיניות פרטיות

י. שלום מכבדת את פרטיות הגולשים והמידע האישי. אנחנו מאמינים כי למשתמשים שלנו יש את הזכות המלאה להכיר את המדיניות ואת הנהלים שלנו בנוגע לאיסוף ושימוש במידע המתקבל על ידינו בשעה שהמשתמשים שלנו משתמשים באתר. מדיניות הפרטיות של י שלום, הנהלים וסוגי המידע אשר נאספים על-ידי י שלום מתוארים במדיניות הפרטיות של האתר המשולבת בתנאי שימוש אלה על דרך ההפניה, והמופיעה להלן ____.

פרטי כרטיס האשראי לא יעברו לצד ג’ למעט חברת האשראי לטובת ביצוע העסקה.

הנך מסכים ומאשר כי י. שלום תעשה שימוש במידע אישי אשר העברת ו/או הנגשת לחברה בהתאם למדיניות הפרטיות.

מאגרי מידע

המשתתף מצהיר כי פרטי ההתקשרות אשר ימסור המשתתף יוחזקו וישמרו, כולם או חלקם, במאגר המידע של החברה ו/או אצל גוף אחר מטעמה, אשר יהיו רשאים לעשות כל שימוש במידע ולהעבירו לצדדים שלישיים לצורך ביצוע עסקת הרכישה, לצורך פניה ללקוח בהצעות מסחריות ופרסומיות בקשר עם מוצרי ושירותי החברה בכל דרך, לרבות בדרך של דיוור ישיר ושירותי דיוור ישיר, מסרונים, פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי ודוא”ל. המשתתף מצהיר בזאת, כי לא תהיה לו כל טענה נגד החברה ו/או מי מטעמה בהקשר זה, לרבות על פי סעיף 30 לחוק התקשורת, התשס”ח -2008 או כל חוק ותקנה רלבנטיים אחרים.

המשתתף רשאי לבקש מהחברה בכל עת למחוק את פרטיו ממאגר המידע של החברה על ידי פניה לחברה בכתובת צ’לנוב 19, תל אביב מיקוד 66048, באמצעות דואר אלקטרוני, support@yshalom.com עם זאת החברה אינה יכולה להבטיח כי מידע זה ימחק באופן מידי מאגר המידע ו/או כי ביכולתה למחוק את המידע אשר נאסף והועבר כאמור לצדדים שלישיים לצורך קיום ההזמנה, אספקת המוצר והתקנתו.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

כל הנמצא באתר זה, הינו רכושה הבלעדי של י. שלום, ובכלל זה  מלל, תוכנות, תמונות, מוזיקה ווידאו, גרפיקה וסאונד, וכן את כל התוכן של האתר. העתקה כלשהי, הפצה, שידור, פרסום, קישור, או שינוי אחר של אתר זה או כל הנמצא בו ללא רשות מפורשת בכתב של י. שלום היא אסורה בהחלט.

זכויות הקניין הרוחני באתר על כל האלמנטים שבו, כולל אך לא רק, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מאגרי מידע, פטנטים, מידע סודי, ואיסוף המידע האישי של הגולשים הינו בבעלותה ו/או בשליטתה של י. שלום.

הלוגואים של י. שלום ושאר המזהים הקניינים המשמשים את י. שלום בקשר עם האתר (להלן – “סימני המסחר של י. שלום“) הם כולם סימני מסחר ו/או שמות מסחר של י. שלום, בין אם רשומים ובין אם לאו, ובין אם ניתנים לרישום ובין אם לאו. לא ניתנת בזאת כל זכות, רישיון או קניין בסימני המסחר של י. שלום ולכן על המשתמש להימנע משימוש כלשהו בסימנים אלו, אלא אם כן הותר אחרת בתנאי שימוש אלה.

שיפוי

המשתמש מסכים לשפות את י. שלום מפני ונגד כל תביעה או דרישה של צד ג’ כלשהו, נזק, הפסד, התחייבות, אחריות, הוצאה וחוב אשר נובעים מ: (א) שימושו באתר ו/או בתכנים שלא בהתאם לתנאי שימוש אלה; (ב) כל הפרה מצדו של תנאי שימוש אלה; (ג) הפרה מצדו של כל זכות של צד שלישי, לרבות אך לא רק, זכויות קניין רוחני או הזכות לפרטיות; ו-(ד) כל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק ישיר, עקיף, מיוחד או תוצאתי, שגרם לצד שלישי אשר קשור לשימושו באתר או בתכנים. מובהר בזאת כי חובת השיפוי האמורה תחול אף לאחר סיום התקשרותך עם י. שלום.

COOKIE POLICY

כמו אתרים רבים, גם אתר זה, משתמש ב-Cookies לצורך איסוף מידע אנונימי אודותיך.
Cookie הוא קובץ מידע קטן שאנחנו מעבירים למחשב או למכשיר הסלולרי שלך למטרות שמירת תיעוד אודות אופן השימוש שלך באתר. אנו משתמשים, בין היתר, ב-Cookies של Google analytics, Facebook, Tabula,  הנך מוזמן לקרוא את מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של שירותים אלה.
בעת כניסתך לאתר, אנחנו עשויים למקם קבצים אלה במחשב או במכשיר שלך. אנו משתמשים בטכנולוגיה זו כדי לזהות אותך כלקוח, להתאים אישית שירותים, להציג תוכן ופרסומות של י. שלום, למדוד את האפקטיביות של פעולות לקידום מכירות, לעזור לוודא שאבטחת החשבון שלך נשמרת, למזער סיכונים ולמנוע הונאות.

אתה חופשי ורשאי לסרב לקבל את קובצי ה-Cookie שלנו אם הדפדפן או הרחבת הדפדפן שלך מאפשרים זאת, אלא אם קבצים אלה נחוצים למניעת הונאות או על מנת להבטיח את אבטחת אתר האינטרנט. עם זאת, סירוב לקבל קבצים אלה עלול להפריע לשימושך באתר האינטרנט.

 

שונות

י. שלום רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לחסום, להפסיק, למנוע גישה לרכישה ו/או לאתר ככל שהתנהגותו אינה הולמת או שאינה לפי תנאי השימוש ו/או לפי כל דין.

י. שלום שומרת לעצמה הזכות להפסיק את פעילות האתר בכל עת, לכל פרק זמן ומכל סיבה אחרת ו/או לשנות את מחיר ומגוון המוצרים.

השימוש באתר זה וכל הנובע ממנו, לרבות תוקפם ופרשנותם של תנאי השימוש, כפופים לדין הישראלי בלבד, ולבתי המשפט המוסמכים בתל אביב-יפו סמכות השיפוט הבלעדית.

האתר עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. אין בקישורים אלה ללמד על תוכנם או  מהימנותם של אתרי האינטרנט האחרים. האתר לא יישא באחריות בקשר למידע או שירותים המופיעים באתרי האינטרנט האחרים.

המידע, התכנים באתר והשירותים הכלולים באתר וכל מטרתם לספק מידע ולהרחיב את הידע האישי של המשתמש ואין לראות בהם כהמלצה ו/או התייעצות ו/או חוות דעת. הסתמכות על האמור באתר הינה על אחריותו המלאה והבלעדית של המשתמש.

י. שלום בע”מ I ייבוא ושיווק מוצרי חשמל

עגלת הקניות
התחברות

עדיין אין לכם חשבון?

התחילו להקליד לחיפוש מוצרים
חנות
0 הרשימה שלי
0 items עגלה
החשבון שלי

אם רכשתם לפני 1.12.2022

שירות הדרום מוצרי חשמל

אם רכשתם אחרי 1.12.2022

שירות טופ לבית