מוצרים חדשים

הכיריים המתקדמות של AEG

כיריים מבית AEG תוכלו למצוא את המקבילה המושלמת שתתאים לרצונותיכם, אישיותכם ומטבחכם. בין אם אינדוקציה, חשמלי או גז. AEG מציעה את הפתרון המושלם לכל הדרישות שלכם. גלה את הכיריים של AEG ותיהנו מתוצאות בישול מקצועיות

מדיחי כלים עם חדשנות פורצת דרך

כשקונים מדיח כלים, לכל אחד יש את הרעיונות, המשאלות והדרישות שלו. עם מגוון מכשירים, AEG מציעה את הפתרון המושלם לכל מצב. בחר בין מדיח כלים רגיל או מדיח כלים חצי אינטגרלי או מדיח כלים אינטגרלי מלא. אילו אפשרויות ותוכניות שטיפה חשובות במיוחד עבורכם? AEG מציעה גם מגוון רחב של שיעורי יעילות אנרגיה ושטיפה. גלה אודות מדיחי הכלים השונים של AEG ומצא את זה שאינך צריך להתפשר עליו.

מכונות כביסה עם טכנולוגיה מיוחדת

מכונות הכביסה החכמות של AEG מתאימות אוטומטית לכל עומס ומתאימות את רצף התוכנית. זה חוסך זמן, אנרגיה ומים. הטיפול בכביסה שלך יהיה עדין וחסכוני יותר. מכונות הכביסה של AEG מרשימות עם הביצועים האיכותיים והחסכוניים באנרגיה שלהן. לכתמים אין כאן סיכוי!

האם אתה אוהב את הבגדים שלך? גם מייבשי כביסה AEG!

טכנולוגיית משאבות החום ותוכניות עדינות במיוחד לצמר ומשי במייבשי הכביסה AEG מבטיחים צריכת אנרגיה ללא תחרות וטיפול יוצא דופן בכביסה שלך. מייבשי הכביסה חסכוניים לא רק מרשימים בטכנולוגיה הייחודית שלהם ובתוצאות יוצאות מן הכלל, אלא גם בתפעול הפשוט והחכם שלהם. תשמח את עצמך ואת הכביסה שלך ותשיג ביצועי ייבוש מלאים גם בטמפרטורות נמוכות. מעצבן תליית בגדים הוא נחלת העבר עם מייבשי הכביסה של AEG

תנור וכיריים הם מרכיבים חשובים בכל מטבח

התנורים המובנים וכיריים מבית AEG הם שותפים מושלמים לכל חווית בישול, המותאמת לצרכים שלך. בין אם לחם פריך, צלי טעים, עוף טרי או דג רך: עם התנורים של AEG, שום דבר לא נותר רצוי עם רעיונות הבישול שלכם.